Objev svět chutí s naší exkluzivní nabídkou degustačních sad. Vyber si z naší nabídky vín nebo destilátů a sestav si vlastní sadu, která bude přesně odpovídat tvým chuťovým preferencím. 

Součástí naší služby je individuální přístup - budeme tě kontaktovat, abychom společně sestavili a namixovali tvou ideální degustační sadu. Užij si dokonalou kombinaci nápojů bez starostí!

JAK TO FUNGUJE? 

  1. Vyplň poptávkový formulář: Klikni na tlačítko "Poptávkový formulář" a vyplň jednoduchý objednávkový formulář. Zde uvedeš své základní preference a kontaktní údaje.

  2. Specifikuj své chutě: Ve formuláři tě poprosíme, abys nám co nejlépe specifikoval, jaká vína máš rád a z kolika lahví se má sada skládat.

  3. Kontaktujeme tě: Po odeslání objednávky tě bude kontaktovat náš odborník na vína a destiláty. Společně probereme tvé chuťové preference, oblíbené druhy nápojů a jaké máš očekávání od degustační sady.

  4. Návrh sady: Na základě tvých preferencí ti navrhneme ideální kombinaci vín a destilátů. Tento návrh ti zašleme k odsouhlasení, aby vše odpovídalo tvým představám.

  5. Potvrzení a doprava zdarma: Jakmile budeš spokojen s návrhem, potvrdíš objednávku. My připravíme tvou degustační sadu a odešleme ji na tvou adresu s dopravou zdarma.

  6. Užij si degustační zážitek: Tvou degustační sadu obdržíš do několika dní. Pak už jen zbývá si užít skvělý zážitek z ochutnávání v pohodlí svého domova.

Nech si poslat Moravu domů a užij si pravý degustační zážitek v pohodlí svého domova s dopravou zdarma!